CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

Skolas darbinieki

SKOLAS ADMINISTRĀCIJA

  • Gunta Bērziņa - skolas direktore
  • Ilga Šķestre - direktores vietniece izglītības jomā
  • Vineta Stīpniece - direktores vietniece audzināšanas jomā
  • Ilmārs Siliņš - direktores vietnieks informātikas jomā
  • Ieva Lapsiņa - direktores vietniece informātikas jomā
  • Guntars Kazaks - direktores vietnieks saimnieciskajā darbā p.i.

 

 

EKSAKTO PRIEKŠMETU SKOLOTĀJI

  • Sarmīte Dreijalte - ķīmija
  • Mārīte Tijāre - ķīmija, bioloģija
  • Inita Kriškāne - bioloģija
  • Reinis Lazdiņš - fizika
  • Ligita Neimane - fizika, matemātika
  • Diāna Siliņa - informātika, datorika
  • Ilmārs Siliņš - informātika, programmēšanas pamati
  • Ieva Lapsiņa - informātika
  • Anita Slaidiņa - matemātika
  • Agrita Bartušēvica - matemātika
  • Laila Ruķe - matemātika
  • Inese Lazdiņa - matemātika

SOCIĀLO PRIEKŠMETU SKOLOTĀJI

  • Inguna Gaile - ģeogrāfija, vizuālā māksla
  • Inga Ozola - biznesa ekonomiskie pamati, komerczinības
  • Inese Sīmane - vēsture, politika un tiesības, sociālās zinības
  • Solveiga Upīte - vēsture, filozofija

HUMANITĀRO PRIEKŠMETU SKOLOTĀJI

  • Anita Alhimova - krievu valoda
  • Melānija Artimoviča - angļu valoda
  • Ineta Ābola - angļu valoda
  • Selga Goldmane - angļu valoda
  • Karīna Rutmane - angļu valoda
  • Natālija Volkova - angļu valoda
  • Vineta Bērziņa - latviešu valoda, literatūra
  • Ina Gaiķe - latviešu valoda, literatūra
  • Sandra Nagle - latviešu valoda, literatūra
  • Ruta Amoliņa - vācu valoda
  • Erna Suharževska - krievu valoda
  • Maruta Vēvere - vācu valoda
  • Jutta Medne - krievu valoda

KULTŪRIZGLĪTOJOŠO PRIEKŠMETU SKOLOTĀJI

  • Elza Strazdiņa - kulturoloģija
  • Inga Ivanova - mājturība un tehnoloģijas, sociālās zinības
  • Aivars Lamberts - mājturība un tehnoloģijas
  • Jānis Zārdiņš - mājturība un tehnoloģijas, tehniskā grafika
  • Ilga Sķendere - mūzika, koris
  • Andis Kozaks - deju kolektīvs
  • Ēero Rass - vizuālā māksla
  • Emma Rass - vizuālā māksla
  • Ruta Priedīte - sports
  • Aivars Krickis - sports
  • Marta Tutiņa - sports

SKOLAS ATBALSTA PERSONĀLS

  • Ilze Kricka - psihologs
  • Amanda Baltā - medmāsa
  • Sarmīte Balabāne - bibliotekāre
  • Dace Baltiņa - karjeras konsultante
  • Māra Baķe - metodiķe