CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

Notikumi

Mazās ģimnāzijas uzņemšanas svētki

9. martā 15.00 uz Mazās ģimnāzijas uzņemšanas svētkiem

aicinām vecākus un topošos ģimnāzistus,

kuri 2018./2019. m.g ir ieteikti uzņemšanai 7. klasē Cēsu Valsts ģimnāzijā.

Novada ķīmijas olimpiādes rezultāti

Cēsu novada ķīmijas olimpiādē

1. vieta Sandrai Siliņai (10.b1 kl.), Renātam Jurševskim (11.b1 kl.), Kristiānam Gaspersonam (12.b kl.).

2. vieta Mikam Jānim Oltem (12.b kl.), Elīzai Martai Stangainei (11.b1 kl.), Lindai Podniecei (10.b1 kl.), Andrejam Ķīlim (10.b1 kl.), Artūram Smiltiņam (9.b kl.), Kristiānam Kociņam (9.b kl.).

3. vieta Emīlijai Gāršai (9.b kl.), Katei Anetei Jansonei (9.b kl.), Edgaram Krūmiņam (10.b1 kl.), Ditai Keišai (11.b1 kl.).

Atzinība Stellai Bērziņai (12.b kl.), Agrim Ratnikam (10.b1 kl.), Antai Ziediņai (10.b1 kl.), Rihardam Voldemāram Vaivodam (10.b1 kl.).

Sveicam uzvarētājus!

Paldies skolotājai Sarmītei Dreijaltei!

Sasniegumi novada matemātikas olimpiādē 7., 8. klasēm

Cēsu novada 7.,8. klašu matemātikas olimpiādē

1. vieta Matīsam Timermanim (8.b), Ketijai Puņeiko (8.b).

2. vieta Kārlim Kidem (8.b), Kristiānam Ozolam (8.b), Rūdolfam Rudmiezim (7.b), Elīzei Ropšai (7.b).

3. vieta Esterei Sudrabai (8.b), Raimondam Bundzeniekam (7.b), Ralfam Trofimovam (7.b), Esterei Annai Aplokai (7.b), Katrīnai Kalniņai (7.b), Evijai Velvelei (7.b), Jasmīnai Porai (7.b).

Atzinība Māricai Krauklei (7.b), Keitai Karlīnai Silgalei (7.b), Nikolai Rozentālei (7.b), Laurai Kalnietei (7.b).

Sveicam!

Paldies skolotājai Anitai Slaidiņai!

Sasniegumi novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12. klasēm

Cēsu novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.,12. klašu grupā

1. vieta Trīnei Žagarei (11.b1).

2. vieta Emīlijai Katei Tomsonei (11.b1), Rēzijai Veronikai Laumanei (12.b).

3. vieta Elīzai Martai Stangainei (11.b1), Diānai Paulai Upmalei (11.b1).

Atzinība Sendijai Beatai Lazdiņai (12.b), Paulai Vīksnai (12.a1).

Sveicam uzvarētājus!

Paldies skolotājām Sandrai Naglei un Inai Gaiķei!

Sasniegumi novada ekonomikas olimpiādē

Cēsu novada ekonomikas olimpiādē

1. vieta Andrejam Ķīlim (10.b1), Renātam Jurševskim (11.b1), Diānai Paulai Upmalei (11.b1).

2. vieta Sofijai Novickai (11.b2), Elīzai Martai Stangainei (11.b1), Sandrai Siliņai (10.b1), Mišelai Vinogradovai (10.b1).

3. vieta Heinriham Eglītem (12.b), Annai Katrīnei Golbergai (11.a), Justīnei Lienei Laumanei (11.b2),Kristinai Vinogradovai (10.b1), Niklāvam Albertam Ozoliņam (10.b1).

Atzinība Kristiānam Zelčam (11.b1), Mārim Milleram (11.b1), Anastasijai Skribei (11.b1), Elīnai Laurai Maļuginai (11.a), Agrim Ratnikam (10.b1), Tomam Kristiānam Robītim (10.b1), Anetei Kalniņai (10.b1).

Sveicam uzvarētājus!

Paldies skolotājai Ingai Ozolai!

Sasniegumi novada fizikas olimpiādē

Cēsu novada fizikas olimpiādē

1. vieta Sandrai Siliņai (10.b1 kl.), Renātam Jurševskim (11.b1 kl.), Kristiānam Gaspersonam (12.b kl.).

2. vieta Artūram Smiltiņam (9.b kl.), Andrejam Ķīlim (10.b1 kl.).

3. vieta Renāram Šķesterim (8.b kl.), Diānai Paulai Upmalei (11.b1 kl.).

Atzinība Stellai Bērziņai (12.b kl.), Agrim Ratnikam (10.b1 kl.), Kristiānam Kociņam (9.b kl.).

Sveicam uzvarētājus! Paldies skolotājiem Ligitai Neimanei un Reinim Lazdiņam!

Sasniegumi novada krievu valodas olimpiādē

Cēsu novada krievu valodas olimpiādē

1. vieta Diānai Kukorei (10.b1 kl.), Valērijai Mickevičai (12.a2 kl.), Lindai Ņemikinai (10.b2 kl.), Emīlijai Katei Tomsonei (11.b1 kl.), Anastasijai Skribei (11.b1 kl.).

2. vieta Mairim Teterim (11.b1 kl.), Alikam Labetovam (12.a1 kl.), Karīnai Venediktovai (10.a kl.).

3. vieta Alexandram Boytsovam (9.b kl.), Andrim Lejasblusam (12.a1 kl.), Natālijai Mahņovai (12.b kl.).

Atzinība Kristīnei Ločmelei (11.a kl.), Valērijai Volkovai (10.a kl.).

Sveicam olimpiādes uzvarētājus! Paldies skolotājām Juttai Mednei, Anitai Alhimovai, Ernai Suharževskai!

 

Novada mājturības un tehnoloģiju olimpiāde

Novada mājturības un tehnoloģiju olimpiādē

1. vieta Katrīnai Ungurai (7.a),

atzinība Beatrisei Reiziņai (7.b) un Elīnai Dzenei (9.a).

Paldies skolotājai Ingai Ivanovai

2. vieta Matīsam Timermanim (8.b).

Paldies skolotājam Aivaram Lambertam.

Sasniegumi novada matemātikas olimpiādē

Novada matemātikas olimpiādē

9. klašu grupā

1.vieta Katei Anetei Jansonei,

2.vieta Diānai Namniecei,

3.vieta Kristiānam Kociņam, Markusam Markam Martinsonam, Rihardam Nilam Zanderam,

atzinība Aleksandram Boytsovam.

10. klašu grupā

1.vieta Kristinai Vinogradovai,

2.vieta Laurai Eglītei, Sandrai Siliņai, Mišelai Vinogradovai,

3.vieta Antai Ziediņai, Agrim Ratnikam,

atzinība Rihardam Vaivodam, Elizabetei Ulmanei.

11. klašu grupā

1.vieta Renātam Jurševskim,

2.vieta Justīnei Lienei Laumanei, Diānai Paulai Upmalei, Lizetei Milijai Gobai,

3.vieta Elīzai Martai Stangainei, Anastasijai Skribei.

12. klašu grupā

1.vieta Markusam Voldemāram Lancmanim,

2.vieta Esterei Muceniecei, Stellai Bērziņai, Mārtiņam Tilakam,

3.vieta Kristiānam Gaspersonam, Mikam Jānim Oltem, Albertam Trucim.

Sveicam skolēnus! Paldies skolotājām Agritai Bartušēvicai un Lailai Ruķei!

10. februāri - Mazās ģimnāzijas pārbaudes darbi

Aicinām 6. klašu skolēnus,
kuri 2018./2019. m.g. vēlas uzsākt mācības ģimnāzijas 7. klasē,
uz Mazās ģimnāzijas noslēguma pārbaudes darbiem
latviešu valodā un matemātikā 10. februārī plkst. 9.00.

Bebr[a]s 2017 republikas kārtā

Ik novembri vairāk nekā 1.3 miljoni skolēnu no 49 pasaules valstīm piedalās īpašā izaicinājumā - Bebr[a]s konkursā. Tajā skolēni, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus.

No mūsu skolas uz konkursa otro, republikas kārtu starp 20 labākajiem tika uzaicināti 9.-10. klašu grupā Mišela Vinogradova, Arta Soboļeva un Anta Ziediņa, 11.-12. klašu grupā Renāts Jurševskis.

Šajā kārtā 11.-12. klašu grupā Renāts Jurševskis ar maksimālo punktu skaitu ieguva 1. vietu!

Sveicam!

Bebr[a]s nu jau ir kļuvis par lielāko ārpus-programmas aktivitāti informātikas izglītības jomā. 2015. gadā konkurss notika 49 valstīs, izaicinot vairāk nekā 1.3 miljonus dalībnieku.

Latvijā pirmais konkursa idejai noticēja un par to iedegās Latvijas Universiātes Matemātikas un informātikas institūta pētnieks Mārtiņš Opmanis, kas sāka konkursa organizēšanu 2005. gadā. Pēc tam, rūpes par to, lai konkurss notiktu, pārņēma Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas skolotāja Elma Rudzīte. Būtisku ieguldījumu konkursa sistēmas izveidošanā sniedzis un joprojām sniedz arī viņas skolnieks, nu jau pieredzējušais programmētājs Mārtiņš Balodis.

Bioloģijas olimpiādē valstī

No 24. līdz 26. janvārim Rīgā risinājās bioloģijas olimpiādes valsts posms.

Sveicam Edgaru Krūmiņu ar izcīnīto bronzas medaļu!

 

Informātikas (programmēšanas) olimpiādē

Cēsu novada informātikas (programmēšanas) olimpiādē
7.-10.klašu grupā
1.vieta Sandra Siliņa
2.vieta Andrejs Ķīlis, Edgars Krūmiņš
3.vieta Mārcis Strazdiņš, Laura Eglīte
Atzinības Mārcis Ozoliņš, Roberts Ronins Puķītis, Mišela Vinogradova

11.-12.klašu grupā
1.vieta Renāts Jurševskis
2.vieta Elīza Marta Stangaine, Diāna Paula Upmale
3.vieta Justīne Liene Laumane, Estere Muceniece, Miks Jānis Olte, Alberts Trucis
Atzinības Teodors Tālers, Jānis Jērcēns, Kārlis Ogliņš, Roberts Puriņš, Anita Ilze Gulbe, Mārtiņš Tilaks

Sveicam!

Latviešu valodas olimpiādē

Cēsu novada Latviešu valodas un literatūras olimpiādē
8.klašu grupā
1.vieta Ilze Kampenusa
2.vieta Kārlis Kide
3.vieta Tīna Krastiņa

9.klašu grupā
3.vieta Kate Anete Jansone
Atzinība Dārta Arta Amantova

Sveicam!

Pateicības svētki

Gribas viegli, cik vien viegli, [..]

Tā, lai vēsmiņas, viegliņas dvašas, atnāk pašas un aiziet pašas.

Gribas pieskarties viegli un maigi. Nesaki man, ka grūti laiki!

Pieskaries lēnītēm, klusu, klusītiņām – pasaule apstāsies brīdi pa brītiņam.

Pasaulei patīk, ka viegli iet. Pieliec man, pieliec roku mazliet! 

                                               /Imants Ziedonis/

Kārļa Ulmaņa iedibinātā Draudzīgā aicinājuma ietvaros šī gada 25. janvārī tika godināti skolas atbalstītāji, kā arī pamatskolu un sākumskolu skolotāji.

Pasākuma norisi var vērot galerijā, pilna apjoma failus līdz 28. martam var skatīt https://failiem.lv/u/um5unckj

Sākas pieteikšanās stipendijām

Sākas pieteikšanās 2018./2019. mācību gada Vītolu fonda administrētajām stipendijām.

Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai augstākai, kā arī jāatbilst kādam no šiem noteikumiem: ir no maznodrošinātas ģimenes, ir bārenis vai audzina viens no vecākiem, ir no daudzbērnu ģimenes, sasniegti izcili panākumi mācību olimpiādēs.

Detalizētāku iznformāciju skatīt Vītolu fonda Mājas lapā 

Novada vēstures olimpiādē

Cēsu novada vēstures olimpiādē

9. klašu grupā
1.vieta Evelīna Glaudiņa
2.vieta Dārta Amantova
3.vieta Viktorija Aleksejeva
Atzinības Betija Žideļuna, Kate Anete Jansone, Kristiāns Kociņš

12.klašu grupā
2.vieta Rēzija Veronika Laumane, Andrejs Ķīlis
3.vieta Trīne Žagare, Jānis Harijs Gailītis, Agris Ratniks.
Atzinības Gustavs Dravants, Elīna Radziņa, Alise Blūma, Paula Vīksna

Sveicam!

Decembra aktivitātes

20. decembrī risinājās jau par tradīciju kļuvusī sporta diena, kurā klases sacentās mūsdienu dejā-ritmikā un strītbolā. Notikumu fotoatspoguļojumu skatīt galerijā, bet pilna apjoma faili pieejami https://failiem.lv/u/78g248ef un https://failiem.lv/u/6sxnugey līdz 2018. gada februāra beigām.

 

22. decembrī skolas kolektīvs svinēja Ziemassvētkus. Notikumu fotoatspoguļojumu skatīt galerijā, bet pilna apjoma faili pieejami https://failiem.lv/u/hu4tuvdu līdz 2018. gada februāra beigām.

Komerciālākais SMU produkts

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija organizētajā valsts mēroga pasākumā CITS BAZĀRS,
Cēsu Valsts ģimnāzijas SMU "Nepunkts", Diāna Paula Upmale, nominācijā "Komerciālākais SMU produkts" ieguva 1.vietu vidusskolu grupā.

Paldies!

Novada angļu valodas olimpiādē

Novada angļu valodas olimpiādē

10.klašu grupā
2.vieta Edgars Krūmiņš (sk. M. Artimoviča)
atzinība Artūrs Gradovskis (sk. M. Artimoviča)

11.klašu grupā
1.vieta Renāts Jurševskis (sk. S. Goldmane)
2.vieta Lorna Ērla (sk. S. Goldmane)
3.vieta Anna Katrīne Golberga (sk. I. Ābola)
atzinība Lauris Dedumets (sk. S. Goldmane), Aleksandrs Volkovs (sk. I. Ābola)

12.klašu grupā
2.vieta Toms Vaļķins (sk. S. Goldmane), Teodors Tālers (sk. S. Goldmane)
atzinība Sendija Beata Lazdiņa (sk. M. Artimoviča), Alise Blūma (sk. M. Artimoviča)

Sveicam!

Bioloģijas novada olimpiādē

Sveicam veiksmīgi startējušos bioloģijas olimpiādes dalībniekus!

9.klašu grupā
2. vieta Emīlija Gārša, Gustavs Gailišs
3. vieta Kārlis Dieviņš

10. klašu grupā
1. vieta Andrejs Ķīlis, Sandra Siliņa
2. vieta Edgars Krūmiņš, Toms Kristiāns Robītis, Gustavs Dravants, Emīlija Ezeriņa
3. vieta Arta Soboļeva, Rihards Voldemārs Vaivods, Asnāte Luīze Podniece, Beatrise Alise Ivanova, Agris Ratniks
atzinība Anna Rijniece

11. klašu grupā
1. vieta Sofija Novicka, Diāna Paula Upmale
2. vieta Aleksandrs Volkovs, Elīza Marta Stangaine, Signija Betima Baranovska
3. vieta Emīlija Kate Tomsone
atzinība Lizete Millija Goba, Dita Keiša, Roberts Puriņš

12. klašu grupā
1. vieta Stella Bērziņa
2. vieta Rēzija Veronika Laumane, Pēteris Ronis, Baiba Jermolājeva
3. vieta Elza Lote Buša, Kristiāns Gaspersons, Toms Vaļkins, Anete Gelsberga
atzinība Paula Vīksna, Uldis Žīgurs, Sindija Samohvalova