Komandu olimpiāde matemātikā „Atvērtā kopa 2018”

10. novembrī Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni piedalījās komandu olimpiādē matemātikā „Atvērtā kopa”.

Godpilno 3. vietu ieguva 7.b  klases komanda "KPV 7.b", kuras sastāvā bija Katrīna Anna Pelša, Mārtiņš Driba, Kārlis Driba, Gabriela, Elizabete Korneta Movzeša, Madara Vildere, Amēlija Čeiča un Emija Vītola.

3. vietā arī 11.b1 klases komanda „FixFux”. Komandā - Sandra Siliņa, Laura Eglīte, Kristīna Vinogradova, Mišela Vinogradova, Arta Soboļeva, Andrejs Ķīlis un Gustavs Dravants.

Atzinību ieguva 8.b klases komanda „7 greifrūti”. Komandas sastāvs: Ralfs Trofimovs, Laura Kalniete, Mārica Daiga Kraukle, Jasmīna Pora, Pauls Punculis, Keita Silgale un Evija Velvele.

Atzinība 10.b2  klases komandai „PRĪMĀ”, kuras sastāvā bija Zelma Gārša, Raivis Rudzītis, Bruno Kuļezņovs, Artūrs Lazdiņš, Marta Reinsone, Rihards Zanders un Rūdolfs Zvejs.

Paldies skolotājām Anitai Slaidiņai, Ligitai Neimanei, Lailai Ruķei un Agritai Bartušēvicai.