CĒSU VALSTS ĢIMNĀZIJA

Pasniegtas stipendijas

12. klašu izlaidumā skolas izcilnieki saņēma novērtējumu par teicamu mācību darbu. Finanšu ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, VAS "Latvijas Loto" projekta "Simtgades loterija" stipendiju 500 eiro apmērā saņēma Anita Ilze Gulbe (12.b kl.). Anitas vidējais sekmju vērtējums, absolvējot 12. klasi, ir 9,56.

 

2004. gada skolas absolventa, šobrīd Investīciju bankas William Blair Londonā vecākā finanšu un investīciju projektu analītiķa Edgara Vimbas stipendiju 300 eiro apmērā saņēma Stella Bērziņa (12.b kl., vidējais vērtējums, absolvējot 12. klasi, 9,31), Rēzija Veronika Laumane (12.b kl., vidējais vērtējums, absolvējot 12. klasi 9,18), Kristiāns Gaspersons (12.b kl., vidējais vērtējums, absolvējot 12. klasi, 9,00). Stipendijas piešķiršanas mērķis - "Studiju uzsākšanai". Paldies Edgaram par atbalstu un savas skolas izglītības kvalitātes novērtējumu!

"Ģimnāzijas mērķis ir dot skolēniem vispusīgu izglītību un pasaules redzējumu kopumā. Un Cēsu Valsts ģimnāzija to godam pildījusi. Mani ģimnāzija ļoti labi sagatavoja dzīvei un varu teikt, ka bez šīm zināšanām es nebūtu sasniedzis tik daudz", tā Edgars par savu skolu grāmatā "Cēsu Valsts ģimnāzija".

Lai veicas, jaunieši!

Izlaiduma norisi fotoattēlos var vērot galerijā, bet pilna ajoma faili līdz 11.augustam pieejami https://failiem.lv/u/hy7grhx9 un https://failiem.lv/u/cs2257dk