Cēsu novada konkurss „Rēķini galvā 2017”

1.decembrī Cēsu Valsts ģimnāzijā notika Cēsu novada konkurss „Rēķini galvā 2017”. Dalībnieki sacentās pieccīņā, rēķinot galvā gan vienkāršus, gan arī ļoti sarežģītus saskaitīšanas, atņemšanas, reizināšanas, dalīšanas un ailīšu aizpildīšanas piemērus.

Notikuma fotomirkļi atspoguļoti galerijā, bet pilna apjoma failus skatīt: https://failiem.lv/u/hpbb99jm#_

Pirmo sešu klašu skolēniem bija jāveic darbības ar naturāliem skaitļiem, bet 7.-9.klašu skolēniem – arī ar veseliem un decimāldaļskaitļiem.

Atšķīrībā no valsts konkursa, 1.kl. un 2.-3.kl. bija atsevišķas vecuma grupas.

Neatkarīgi no novada konkursā sasniegtajiem rezultātiem, katrs dalībnieks var piedalīties arī valsts mēroga konkursā „Rēķini galvā”.

Pirmās trīs kārtas notiks neklātienē, un pirmajā kārtā varēs piedalīties no 4.decembra. Latvijas finālistus nosaka pēc divu labāko (no trīs) kārtu summas. Šogad Latvijas fināls notiks 23.martā, Rīgas 28.vidusskolā. Sekojiet informācijai www.miksike.lv sadaļā Rēķini galvā!

Rezultāti pa grupām

1.klašu grupā:
1. vieta: Anna Puncule (1.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sandra Klaucāne)
2. vieta: Artūrs Mihailovs (1.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Aiva Zirne)
3. vieta: Teodors Grāpis  (1.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa)
Atzinība: Dāvids Lapšāns  (1.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa)
Atzinība: Martins Puņeiko (1.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne)
Atzinība: Roberts Driba (1.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sandra Klaucāne)

2.-3.klašu grupā:
1. vieta: Ervīns Mihailovs (3.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Iveta Freivalde)
2. vieta: Alise Neimande (2.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Līga Olte)
3. vieta: Gregors Kreicbergs (3.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Iveta Daiga)
Atzinība: Gustavs Patriks Radziņš (2.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Līga Olte)
Atzinība: Marsels Vaško (2.kl., Cēsu internātpamatskola - attīstības centrs, skolotāja Inga Kreicberga)
Atzinība: Renārs Capars (3.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Aldona Melbārde)

4.-6.klašu grupā:
1. vieta: Artūrs Supe (6.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Antra Avena)
2. vieta: Ance Kravale (5.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere)
3. vieta: Marta Lupkina (5.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Sanita Baijere)
Atzinība: Ralfs Reinsons (6.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Ligita Neimane)
Atzinība: Hedviga Mieze (6.kl., Cēsu internātpamatskola - attīstības centrs, skolotāja Dzintra Raibace)
Atzinība: Lauris Groševs (4.kl., Cēsu Pilsētas vidusskola, skolotāja Elita Bujāne)
Atzinība: Nikola Jakovska (4.kl., Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola, skolotāja Lidija Vilnīte)
Atzinība: Patriks Jermolājevs (4.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Inga Kalniņa)

7.-9.klašu meiteņu grupā:
1. vieta: Evija Velvele (7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa)
2. vieta: Elīze Ropša (7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa)
3. vieta: Monta Cekula (9.kl., Cēsu 2.pamatskola, skolotāja Gita Vītoliņa)
Atzinība: Betija Skrastina (7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa)
Atzinība: Marija Ozola  (9.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska)
Atzinība: Kate Anete Jansone (9.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Agrita Bartušēvica)

7.-9.klašu zēnu grupā:
2. vieta: Jēkabs Eglitis (7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa)
Atzinība: Rodrigo Smilga (7.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa)
Atzinība: Arturs Podziņš (8.kl., Cēsu 1.pamatskola, skolotāja Selga Lukjanska)
Atzinība: Igors Vinogradovs (8.kl., Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Anita Slaidiņa)

Paldies skolotājiem, vecākiem un skolēniem par ieguldīto darbu!