Seminārs - meistarklase

Cēsu Valsts ģimnāzija sadarbībā ar LU, RISEBA, Liepājas Universitātes mācībspēkiem un Pašvaldības aģentūru CKTC organizē semināru-meistarklasi klašu audzinātājiem, direktoriem, direktoru vietniekiem audzināšanas darbā, klašu audzinātāju metodisko apvienību vadītājiem, priekšmetu skolotājiem, interesentiem "Lietpratības nepieciešamība, orientējoties multikulturālās vides vērtību pasaulē"

21.novembrī plkst.10.00 - 16.00 Cēsu Valsts ģimnāzijā (Leona Paegles ielā 1, Cēsīs).

Laipni lūdzu reģistrēties semināram šeit: https://goo.gl/forms/kUlrkQC1b3dShftq2  līdz š.g. 17.novembrim.

Semināra programma un anotācija pievienota pielikumā.

Semināra dalībnieki saņems apliecību (8 stundas).

Pasākuma pārtraukumā skolas ēdnīcā būs iespējams paēst kompleksās pusdienas par 1,42 EUR.

Esiet laipni gaidīti Cēsu Valsts ģimnāzijā, lai gūtu jaunas ierosmes un papildinātu zināšanas turpmākam darbam!

Kontaktpersona:

Pielikumi: